Yozgat Bozok Üniversitesi

DUYURULAR

FAKÜLTEMİZ DEKANI PROF.DR. NİLÜFER ÇELEBİ DÜZENLENEN TÖRENLE GÖREVİNE BAŞLADI

ÜNİVERSİTEMİZ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA PROF. DR. NİLÜFER ÇELEBİ ATANDI

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı görevine Giresun Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nilüfer Çelebi atandı. 
Gerçekleştirilen törende konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, “Tıp Fakültemizden sonra Diş Hekimliği Fakültemizde Yozgatımıza ve bölgesine önemli katkılar sağlayacak. Deneyimli ve başarılı bir akademik geçmişe sahip olan Prof. Dr. Nilüfer Çelebi hocamız, Diş Hekimliği Fakültemize dekan olarak atandı. Kendisini aramızda görmekten mutluluk duydum. Bundan sonra bilgi ve tecrübelerini üniversitemiz ve geleceğin diş hekimleri ile paylaşacak. Kısmet olursa  2022 yılında Diş Hekimliği Fakültemize öğrenci alacağız. Bu süre zarfında ise fakültemizin kadrolaşmasını tamamlayacağız. Tıp Fakültemiz, Diş Hekimliği Fakültemiz ve Araştırma ve Uygulama Hastanemizle sağlık sektöründe halkımıza en kaliteli en iyi hizmeti vermenin çabası içerisinde olacağız. Diş Hekimliği Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Nilüfer Çelebi hocamız aramıza hoş geldi. Kendisine görevinde başarılar diliyorum" dedi.

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Çelebi de Yozgat Bozok Üniversitesi ailesine katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, önümüzdeki süreçte fakülte olarak, üniversitemizin güzel yarınları için elinden gelen gayreti göstereceğini sözlerine ekledi. 

Törende Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Şenol Akın ve Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Uğur Kölemen de hazır bulundu.

11.03.2021 09:38